Aktuality 2016

Paťa zkompletoval vítězný hattrick

ikona_cyklobrana_2016Naše děti na jaře nezahálí a po loňských zdravotních problémech (zápal plic) se ve skvělé formě předvádí Paťa Dohnal. Po 2. místě na Šele už následuje šňůra vítězství. Započal ji na závodech v Chropyní, pokračoval 12. 6. na oblíbené Všemině (viz níže report) a vítězný hattrick završil na tradičním Lipeňáčkovi, kde se mimo Pati podívali na stupně vítězů i Tom Minařík, Kuba Ház, Martínek, Sisa se Silvou, Kája a kategorii nejmenších ovládla Markétka. Report z Cyklobrány: po roce jsme opět zavítali na náš asi nejoblíbenější dětský závod Cyklobrána do prázdnin, který se odehrává v rekreačním areálu na Všemině poblíž Slušovic. Zázemí a organizace je zde na špičkové úrovni. Naši závoďáci nic neponechali náhodě a na Všeminu dorazili již v pátek, aby se rozkoukali a projeli si tratě. Jako první se v neděli z našeho týmu postavil na start Martínek. Na něj čekala 7km trať ve 4 okruzích. V nabité konkurenci a s nástrahami tratě se popral statečně a obsadil 14. místo. Jako další se na start postavil Paťa, který zde obhajoval 1. místa z předchozích let. Na něj čekala trať dlouhá 1,5 km, ve 2 okruzích. Díky včasné registraci se postavil do 1. lajny a mohl vyrazit za svou obhajobou. Po 1. kole byl již ve vedení, ale zezadu se na něj dotahoval jeho největší soupeř Samuel Mucha. Ve 2. kole Samovi však došlo a Paťa si s přehledem dojel pro 1. místo. V cílové rovince si dokonce troufnul i na předjezdce, kterým nebyl nikdo jiný, než mistr ČR v boxu Lukáš Konečný. A poslední z našeho dětského týmu se na start postavila Markétka, která nastoupila s odrážedlem na trať dlouhou 300 m. S tratí se poprala statečně a vybojovala výborné 2. místo. Na závěr dne se na start postavili rodičové svých ratolestí, které v neděli závodily. A podle toho, jak děti uspěly ve svých závodech, se stavěli jejich rodiče na start v 10s rozestupech. Tohoto závodu se zúčastnil pouze Zdeňa, protože já jsem musel ze zdravotních důvodů start zrušit. Zdeňa startoval ze zadních pozic, ale trať měl dobře projetou, takže se musel jen prokousávat startovním polem před ním. Nakonec z toho bylo pěkné 20. místo. Co dodat. Už se těšíme na další ročník 🙂
   {gallery}cyklobrana2016{/gallery}

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Mohlo by Vás také zajímat
Close
Back to top button