Aktuality 2019

1. ročník Osecké 10 – děkujeme!

Máme za sebou 1. ročník Osecké desítky a nám nezbývá, než poděkovat všem zúčastněným (jak závodníkům, tak dobrovolníkům na trati). Byli jste úžasní a vše klapalo bez větších komplikací.
Jak někteří víte, tak na stejné trati a v podobném termínu se v loňském roce běžel charitativní běh, který jsme pořádali společně s Best4run a základní školou v Oseku. Jako Zapro team jsme se rozhodli v pořádání běžeckého závodu pokračovat a využít skvělého zázemí, které místní sokolovna nabízí. Není žádným tajemstvím, že letošní ročník byl do značné míry testovacím, čemuž odpovídala i propagace. Vyzkoušeli jsme si kompletní zajištění závodu, kapacity zázemí  atd. Příští rok by jsme to chtěli posunout zase o krok dál ;-).
K samotnému závodu jen pár čísel: hlavního závodu se zúčastnilo 45 závodníků, dětské trasy proběhlo 26 dětí, na trati pobíhalo 30 pořadatelů. Absolutním vítězem se podle předpokladů stal Tomáš Bláha (Ak Asics Kroměříž), který doběhl v čase 0:38:14 (v podání Tomáše asi výklus 🙂 ). Nejlepší ženou byla naše Alča Losertová s časem 0:46:56. Po letošku to vypadá, že je docela prostor pro zlepšování traťového rekordu :-).
Na závěr nesmíme zapomenout poděkovat našim hlavním partnerům: Zapro, Uniploty a Best4run, bez jejichž finančního i materiálního přispění by nebylo možné zajistit závod v takovém standardu. Opomenout nesmíme ani obec Osek nad Bečvou, která nám vyšla ve všem vstříc a věříme, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat k oboustranné spokojenosti.
Příští rok se na Vás bude těšit pořádající tým (nejen Zapro team 😉 ) pravděpodobně 19. 4. 2020.
Kompletní výsledky jsou zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Back to top button