Aktuality 2011

Duatlon Lipina – první letošní stupně vítězů pro Zapro

ikona_lipina

8.5.2011 jsme se s Čufou zúčastnili úvodního závodu Hanáckého poháru, kterým byl Duatlon v Lipině. Počasí sice ráno nevypadlo moc příznivě, ale doufali jsme, že se snad naplní předpověď alespoň z části a do startu (ve 12h) se to vybere. Po příjezdu do Lipiny před 11h mi teploměr v autě ukazoval 10 °C, bylo čerstvě po dešti a foukal silný vítr, takže jsme přemýšleli, jestli se vůbec prezentovat. Naštěstí se počasí umoudřilo a po 11h se obloha začala protrhávat a teplota stoupala pomalu nahoru.

Na start závodu se postavilo celkem 39 závodníků všech kategorií, kteří se měli na tratích 5 – 25 – 2,5 poprat i o krajské tituly v duatlonu. Po startovním výstřelu se vedení ujal jeden z favoritů Aleš Dedek, který i jako první vyrážel na kolo. S malou ztrátou ho následoval Jirka Klíma, u kterého se předpokládal drtivý atak na cyklistické části. Nakonec se předpoklady naplnily a Klika si na kole vypracoval rozhodující nadskok a s přehledem zvítězil. V ženské kategorii zvítězila Pavlína Šromotová.

Já s Čufou jsme se pohybovali v popředí startovního pole. Po vyrovnaných výkonech ve všech částech závodu jsem vybojovali první stupně vítězů pro Zapro triteam a dokončili jsme na 3. místech v kategoriích M30 a M40. Já stejnou pozici obsadil i v krajském mistrovství a Čufa se stal dokonce mistrem Olomouckého kraje v kategorii M40. Kompletní výsledky jsou zde

Další fotky zde

{gallery}lipina2011{/gallery}

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Mohlo by Vás také zajímat
Close
Back to top button