Aktuality 2011

Grymovská desítka 2011

grymovska_ikona

5.3.2011 Oficiálně uváděný třetí ročník Grymovské desítky, který se v předešlých letech běhal jako osmička se poprvé konal ve zmodernizovaném zázemí grymovského hřiště. Krásného slunečného dne se ke sportu rozhodlo využít 102 vytrvalců. Zapro triteam jsem opět reprezentoval s Čufou, který na to konečně není sám :-). Já si předstartovní přípravy trochu zkomplikoval zapomenutými botami, ale start v 11:00 jsem stihl. 

Již od prvních metrů po startu začal papírové předpoklady naplňovat hlavní favorit závodu Robert Štefko. Čufa si běžel své tak, aby se vešel s časem po 40min. Já se startem ze zadních pozic zkoušel co vydržím, takže jsem hned 1 okruh ze 4 rozběhl rychleji, než na co mám. Oproti Rohálovce, kterou jsem běžel volněji jsem chtěl v Grymově testnout tempo 4min na km. To se samozřejmě nepovedlo hned od začatku :-). První pětka za 21min na mě byla i tak dost rychlá. Výsledný čas 42:58 a 41. místo absolutně pro mě znamená celkem spokojenost. Čufovi se ale dařilo mnohem lépe. Sice se mu nepodařilo držet krok s Michalem Dvorským, ale i tak se dostal s časem na 39:51 a stačilo to na 28. místo absolutně.

Absolutním vítězem se stal dle očekávání Robert Štefko z AK Asics Kroměříž, který doběhl v čase 31:55. Absolutní vítězskou v ženské kategorii se stala Jana Dorazilová z téhož oddílu, která finišovala v čase 39:49. Absolutní výsledky jsou k dispozici zde a výsledky dle  kategorií zde

{gallery}grymovska2011{/gallery}

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Mohlo by Vás také zajímat
Close
Back to top button