Aktuality 2014

Tohle jsou ti, bez kterých by jsme nebyli :-)

zapro_200Ať to vezmeme pěkně popořadě, tak začneme firmou, která u toho byla hned na začátku a stala se vlastně prvním impulsem klub založit. Jak už název klubu napovídá, tak firma Zapro je titulárním sponzorem, takže by mne docela zajímalo, jestli se vůbec někdo zajímá o to, co je hlavní činností této poměrně mladé firmy :-). Pro ty, kteří se rozhodli tento článek číst a zajímá je to, uvedu, že se firma specializuje na ZAkružování PROfilů. To je možná pro mnohé z vás nic neříkající informace, takže tady přikládám odkaz na video. V současné době vlastní Zapro tři výkonnostní řady zakružovaček. Od Roundo R3 (na ohýbání drobností viz video) až po R5 a R6, které slouží pro zakružování plocháčů až do rozměru 150x30mm. Mimo tuto specializaci zajištuje firma běžnou zámečnickou výrobu (svařování, broušení a obrábění). Zakladatelem a majitelem firmy je samozřejmě jeden ze zakládajících členů klubu :-). logo_PYRO_200Dalším a poměrně čerstvým mecenášem klubu se stalo Pyronovak.cz. Novákovi již od začátku vědí, že nejlepší reklama je ta, kterou si uděláte sami (většina z nás to už léta vidí na obloze). Proto se rozhodli pro nás k logickému kroku a navázali spolupráci s nejprestižnějším triatlonovým klubem v okolí, kterého se zároveň stali součástí :-). Jen tak na okraj uvedu, že se firma PYRONOVAK zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem zábavní pyrotechniky a kompletními ohňostrojnými pracemi. Protože se nám nezadržitelně blíží konec roku, tak se vám tímto nabízí jedinečná možnost využít nabídky a služeb pyronovak.cz Logo_kraje_200Olomoucký kraj asi netřeba blíže představovat. Je jedinou stát zastupující institucí, která se finančně podílí na chodu klubu. Jeho prostředky jsou primárně určeny na podporu mládeže.
ad cyklo 200Cyklosport Aleš Dedek je partnerem klubu hned od jeho založení. Všichni členové tak mají k dispozici velomateriál a servis od nejlepšího mechoše na světě ;-). Zájemci o jeho služby najdou zmiňovaný cyklosport v Brodku u Přerova. Mimo zmiňovaný servis vám budou k dispozici cyklopotřeby mnoha renomovaných značek. FIT_klub_logo_200 Dalším dlouholetým partnerem je přerovský Fitklub. Díky němu může většina našich členů během zimy protáčet nohy na spinningové hodině pod vedením Aldy Dedka a po těžkém tréninku si dopřát saunu. Fitklub toho však nabízí mnohem více, takže pro vyznavače indooraktivit doporučuji navštívit nedávno vylepšený web fitklub-prerov.cz
logo_moose_200Tento renomovaný český výrobce sportovních ponožek je našim nejčerstvějším přírůstkem mezi partnery. S jeho výrobky máme již mnohaletou zkušenost, takže vám můžeme doporučit jediné – navštivte jeho eshop a vyberte si to nejlepší pro vaše nohy 😉 logo_asics_eshop_200 Posledním z partnerů, kterého vám chceme představit je e-shop Ondry Němce. Dříve Ondrova garáž a posledních pár let už kamenný obchod v Prusinovicích je pro mnohé z nás místem, kde máme možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny sportovní boty a oblečení značky Asics.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Back to top button