Aktuality 2013

Triatlon Hranice 2013 – Alča dále boduje!

ikona_hranickytt1319.5.2013 jsme se opět v neděli vypravili do Hranic na jeden z prvních triatlonů u nás, který se plave venku. Účast z našeho oddílu byla opět silná (Medek, já, Bengi, Aldaman, Mira a Alča), takže se naše dresy v nepočetném startovním poli rozhodně neztratily. Počasí nám v neděli překvapivě přálo, takže jediným důvodem, proč nás na startu bylo jen 50, mohla být jen 16°C „teplá“ Bečva :-).  Ve 13h bylo odstartováno a my si mohli konečně užít plavání na volné vodě. Na první bójce byla opět mela (nevím proč to pořadatelé nevymyslí jinak) i když jsme se nikam nehnali :-). Jako první z nás šel z vody Aldaman, který k tomu měl největší předpoklady. My ostatní jsme drželi pěkně pohromadě :-). Na kole jsme jeli většinu trasy jako oddílový balík (Medek, já, Bengi a Aldaman) a posunuli jsme se trochu vpřed. Na čelo závodu už to sice nestačilo, ale nevzdávali jsme se předčasně. V běhu už se z naší strany neudálo nic výjimečného, když tedy budu brát v potaz mužskou kategorii, protože největší úspěch oddílu měla na svědomí opět Alča, která doběhla v čase 1:21:19 na 2. místě absolutně a 1. místě v kategorii. Absolutním vítězem se stal Jirka Klíma v čase 1:03:47 a v ženách s přehledem zvítězila Simona Vykoukalová v čase 1:11:46. Jak hluboko v hloubi poražených jsme skončili my ostatní ze Zapra je patrné z výsledků na poslední fotce 🙂 a kdo si chce pročíst podrobný průběh závodu z pohledu Aldamana, tak má možnost tady.