Aktuality 2013

Osecký půlmaraton 2013

ikona_pulmaraton1317.3.2013 jak se zdá, tak počasí z Grymova nepředznamenávalo vůbec to, co mělo a mé loučení se zimou, tak bylo jen zbožným přáním. Ráno to sice za oknem vypadalo celkem slibně, ale cestou do Oseku se k teplotě těsně pod 0, přidaly i husté sněhové přeháňky. Navzdory, chtělo se mi napsat posledním záchvěvům zimy, ale při psaní tohoto reportu a pohledu z okna na totálně zasněžené ulice musím konstatovat, že vítání jara se odkladá do Chorvatska, kam někteří snad „šťastlivci“ odjíždíme 29.3., odstartovalo do závodu 73 závodníků. Samozřejmě ve startovním poli nechyběli ani členové našeho oddílu, ale vývoj závodu nenasvědčoval tomu, že by se někdo z nich mohl umístit na bedně :-). Stylem start cíl zvítězil Petr Kučera, který nikým neohrožen dosáhl času 1:18:15 a tím nadělil druhému v pořadí něco přes 4 min. O co to měl „snazší“ vítěz, o to to měli dramatičtější jeho soupěři v boji o zbývající místa na stupních vítězů, kde se další 3 vešli do jedné minuty! Mezi ženami neměla konkurenci Jana Dorazilová, která s časem 1:26:23 dokončila na 10. místě absolutně. Nejlepším zástupcem našeho oddílu byl Benji, který se s časem 1:26:15 probojoval do TOP 10 a skvěle tak suploval za lídra.  V čase 1:31:39 proběhl cílem Baťa na absolutně 23. místě, následovaný Aldamanem, který své dojmy ze závodu popsal na svém blogu. Svou premiéru si na půlmaratonských tratích odbyl i Zdeňa, který s časem 1:38:59 finišoval na 49. místě. Spokojený byl se svým výkonem i Witold, který se i přes menší zdravotní komplikace v zimní přípravě dostal s časem na půlmaratonu pod 2 hodiny a doběhl do cíle na 65. místě v čase 1:51:05.
Výsledky zde Fotky pořadatele zde
  {gallery}oseckypulmaraton2013{/gallery}

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Mohlo by Vás také zajímat
Close
Back to top button