Aktuality 2010

3. ročník Silvestrovského běhu v Oseku

ikona_silvestrbeh2010 I když, to zpočátku vypadalo, že se za Zapro letošního Silvestrovského běhu nikdo nezúčastní, tak to nakonec dopadlo trochu jinak. Vzhledem k tomu, že náš malý oddíl čítá zatím jen 4 aktivní členy, tak šance, že se někdo zúčastní, nebyla tak velká. MartinaH trápilo zranění, Čufa měl jiný program a já s Verunkou jsme byli na horách v Beskydech společně s partou z AD Cyklo. Jenže to, že člověk vyjede na hory se sporťáky z AD, nám umožnilo se nakonec závodu zúčastnit, takže z Velkých Karlovic vyráželo plně obsazené auto směr Osek. Sestava čítala mě, Verunku (ten den fotografku) a kluky z AD (Aldu, Gambu a Jardu). Je docela sranda jet na domácí závod 80km tam a zpět J.

3. ročník Silvestrovského běhu pořádali opět sokolíci z Oseku, takže vše bylo připravené jak má a letos bylo dokonce i správné zimní počasí. Neboť náš příjezd byl trochu na knap, tak se po prezentaci a krátkém rozběhání šlo hned na start. Na startovní čáru se postavilo celkem 62 závodníků.

Hned po startu se vedení ujal pozdější vítěz David Pelíšek, na kterého ten den neměli ani druhý v pořadí Alda Dedek a třetí Petr Vabroušek. My normální smrtelníci jsme se uklidili v hloubi startovního pole a v šestičlenné skupince jsem ukrytý před nepříjemným větrem absolvoval většinu tratě. Závěrečnou rovinku od Oseku ke splavu už jsem absolvoval sám, protože mí spoluběžci začali závodit :-). Nakonec jsem finišoval na 17. místě v čase 46:50.

Čas vítěze Davida Pelíška byl 37:21 a nejlepší ženou ten den byla Jarmila Pelíšková, která doběhla v čase 47:05.

Kompletní výsledky najdete zdeOficiální fotky zde
 

{gallery}silvestrbeh2010{/gallery}

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Mohlo by Vás také zajímat
Close
Back to top button
X