Aktuality

Zapro cup – chceš se přidat?

Jsi závodníkem bez oddílové příslušnosti a chtěl by si závodit v našem dresu? Pak čti dál a můžeš se zúčastnit Zapro Cupu pro rok 2018 ;-).
Nová sezóna odstartovala a s ní i další ročník našeho poháru. Členům našeho oddílu ho netřeba představovat, ale ostatní asi úplně neví, o co jde. Stručně, je to pohár skládající se primárně z atlonových závodů, který se jede podle předem stanovených pravidel, na základě kterých je možné získávat body do celkového hodnocení. Kompletní pravidla jsou v sekci Zapro Cup. V předešlých dvou ročnících se nám toto hodnocení členů osvědčilo, takže jsem se rozhodli blíže seznámit s tímto počinem i ostatní závoďáky amatéry. V rámci ZC je vyhodnoceno celkem 10 míst, takže je tu velká šance téměř pro každého, kdo splní podmínky v pravidlech. Pro rok 2018 bude Zapro Cup dotovaný částkou 48 000,- včetně prémií, což znamená, že vítěz ZC 2018 si může přijít až na 15000 Kč (pro amatéra určitě nezanedbatelná částka).
Jako vše, má i účast v Zapro Cupu jeden drobný háček ;-). Pokud chceš být hodnocený a vyhodnocený, tak musíš být registrovaný v Zapro teamu a startovat na závodech v oddílovém oblečení Zapro teamu ;-).
Chceš se přidat ještě letos? Pak piš pro více informací na triteam@zapro.cz a změř síly s našimi borci :-).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Close
Close
X